Διεξήχθη το πρωί του Σαββάτου στο Κίτι ο 7ος αγώνας κυπέλλου ατομικής χρονομέτρησης που διοργάνωσε ο ΑΠΟΕΛ σε συνεργασία με το κοινοτικό συμβούλιο Κιτίου.
![](https://apoel.com.cy/wp-content/uploads/2022/11/302136576_2938590286439859_2416341992625822542_n-1024x768.jpg)
Η ομάδα μας κατέκτησε την πρώτη θέση στη κατηγορία Μάστερ 3 με τον Κώστα Ψυχή, τη 2η θέση στο Μάστερ 1 με τον Κωνσταντίνο Αντωνίου και την τρίτη θέση στην κατηγορία Μάστερ 2 με τον Μιχάλη Πουμπουρή.
Τις απονομές έκανε εκ μέρους του ΑΠΟΕΛ ο αντιπρόεδρος του Σωματείου Ζήνωνας Σεβέρης.